Sklep Aptus

Aptus to linia fińskich suplementów i preparatów weterynaryjnych dla psów i kotów dostępnych w gabinetach weterynaryjnych i sklepach zoologicznych

aptus soft wash

APTUS® DERMA CARE SOFT WASH

Skóra, włosy, pazury

Szampon łagodzący w postaci pianki.

Produkt dla:
Forma:
szampon - 150ml

Zwierzak z problemami skórnymi wymaga specjalnej pielęgnacji, dlatego też APTUS® opracował linię kosmetyków DERMA przeznaczoną do dbania o skórę i sierść. Znajdujący się w linii szampon w formie pianki to najlepsze rozwiązanie dla problemów takich jak infekcje, alergie czy łupież. Z powodzeniem może być stosowany także w celu wzmocnienia bariery ochronnej i przywrócenia odpowiedniego poziomu nawilżenia oraz w przypadku zwierząt ze skórą normalną.


Szampon DERMA posiada bardzo bogatą formułę leczniczą z dodatkiem delikatnego środka myjącego, który nie wysusza, ani nie podrażnia wrażliwej skóry psów i kotów. Przeznaczony jest do długotrwałego stosowania lub jako forma intensywnej kuracji. Wygodna forma pianki pozwala na równomierne rozprowadzenie preparatu na całej skórze i sierści. Jednoczenie nie spływa jak klasyczny szampon.


Szampon z linii APTUS® DERMA zapewnia najlepszą pielęgnację dla Twojego domowego pupila. Łagodność preparatu połączona z wygodną w aplikacji formą gwarantuje, że kąpiel nawet niecierpliwych zwierzaków nie będzie już dla nich koszmarem.