Sklep Aptus

Aptus to linia fińskich suplementów i preparatów weterynaryjnych dla psów i kotów dostępnych w gabinetach weterynaryjnych i sklepach zoologicznych

derma care concentrate

APTUS® DERMA CARE CONCENTRATE

Skóra, włosy, pazury

Koncentrat na podrażnienia skóry dla psów i kotów

Produkt dla:
Forma:
pasta_gel_20 koncentrat - 50ml

Sucha i podrażniona skóra powoduje duży dyskomfort u zwierząt. Jeśli chcesz, by Twój domowy zwierzak czuł się dobrze, stosuj koncentrat z serii DERMA, przeznaczony do skóry wrażliwej. Jego formuła gwarantuje szybką i widoczną poprawę w przypadku przesuszonej i zaczerwienionej skóry.


Koncentrat DERMA przeznaczony jest do stosowania miejscowego. Bogata formuła gwarantuje szybkie łagodzenie podrażnień i zaczerwienień, także w tych miejscach, gdzie proces gojenia jest utrudniony – między innymi w fałdach skórnych. Ponadto, aktywne substancje zapobiegają rozwojowi drobnoustrojów hamując dalszy rozwój ogniska zapalnego oraz przywracają właściwy poziom nawilżenia.


Koncentrat jest jak płynny opatrunek na podrażnioną skórę. Wygodna tubka z aplikatorem pozwala na precyzyjną aplikację bezpośrednio na skórę. Produkt najlepsze efekty daje w połączeniu z innymi kosmetykami do skóry wrażliwej z serii DERMA opracowanej przez APTUS® – szamponem i żelem.