Sklep Aptus

Aptus to linia fińskich suplementów i preparatów weterynaryjnych dla psów i kotów dostępnych w gabinetach weterynaryjnych i sklepach zoologicznych

EFORION FORTE

APTUS® EFORION FORTE

Skóra, włosy, pazury

Źródło NNKT (omega 6 : omega 3 = 18 : 1) i witaminy E wzbogacone o cynk i biotynę w postaci kapsułek...

Produkt dla:
Forma:
tabletki_kapsulki_20 kapsułki - 52g

Zdrowie Twego pupila jest dla Ciebie najważniejsze? Podawaj mu regularnie suplement EFORION FORTE, który dostarczy mu najlepszych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Preparat przeznaczony jest dla psów i kotów z problemami skórnymi typu łupież oraz dla poprawy kondycji skóry, włosów i pazurów. Unikalny skład sprawia, że działa szybko i skutecznie.


W składzie EFORION FORTE znajdują się substancje stanowiące najlepsze źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych – kwasy LA, GLA, EPA oraz DHA. Kompleksowe działanie kapsułek dopełnia zawartość witaminy E, biotyny oraz cynku wspomagających pracę układów wewnętrznych. Całość nie tylko w widoczny sposób wpływa na kondycję skóry i sierści, dodając jej jedwabistości i gładkości, ale poprawia także pracę układu odpornościowego oraz chroni przed endotoksynami.


EFORION FORTE to najlepszy suplement diety, jaki możesz wybrać dla swojego zwierzaka. Zamknięty w kapsułkach olej jest łatwy do podania i przełknięcia przez Twojego pupila.