Sklep Aptus

Aptus to linia fińskich suplementów i preparatów weterynaryjnych dla psów i kotów dostępnych w gabinetach weterynaryjnych i sklepach zoologicznych

ORISOLVE

APTUS® ORISOLVE

Oko i ucho

Preparat z jonami srebra do czyszczenia uszu.

Produkt dla:
Forma:
plyn_olej_spoton_20 płyn - 150ml

Zmysł słuchu jest bardzo ważny dla zwierząt; bez niego nie mogłyby poznawać świata, dlatego tak ważna jest regularna pielęgnacja uszu. Preparat ORISOLVE z jonami srebra przeznaczony do czyszczenia uszu od APTUS® znacząco Ci to ułatwi. Łatwość aplikacji płynu sprawia bowiem, że regularna pielęgnacja stanie się przyjemniejsza i mniej stresująca zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojego przyjaciela.


Płyn ORISOLVE działa kompleksowo. Zawiera bowiem nie tylko składniki rozpuszczające woskowinę, ale także jony srebra i olej rozmarynowy, które mają silne działanie antybakteryjne. Natomiast występujące w składzie kwasy salicylowy i mlekowy zapobiegają rozwojowi infekcji grzybiczych. Preparat wzbogacono także o polidokanol i alatoninę o właściwościach odczulających i regenerujących.


ORISOLVE to najlepszy środek do pielęgnacji uszu psów i kotów. Wygodna butelka z podłużnym aplikatorem ułatwia zakroplenie do kanału słuchowego odpowiedniej ilości płynu. Produkt można stosować zarówno w formie terapii, jak i profilaktycznie.