Sklep Aptus

Aptus to linia fińskich suplementów i preparatów weterynaryjnych dla psów i kotów dostępnych w gabinetach weterynaryjnych i sklepach zoologicznych

EFORION

APTUS® EFORION

Skóra, włosy, pazury

Źródło NNKT (omega 6 : omega 3 = 2,5 : 1) i witaminy E w postaci oleju.

Produkt dla:
Forma:
plyn_olej_spoton_20 olej - 200ml

Jeśli chcesz by Twój domowy pupil cieszył się dobrym zdrowiem i kondycją, konieczna jest zbilansowana dieta oraz odpowiednia suplementacja. Olej EFORION to prawdziwy unikat na polskim rynku. Dzięki swojej formule idealnie uzupełnia dietę psów i kotów w nienasycone kwasy tłuszczowe, znacząco poprawiając wygląd ich skóry i sierści. Może być stosowany także w przypadku zwierząt z problemami skórnymi, np. łupieżem.


EFORION jest najlepszym źródłem kwasów omega-3 i omega-6. Wspierają one pracę systemu odpornościowego, wpływając na produkcję prostaglandyn i leukotrienów. Jednocześnie, te nienasycone kwasy tłuszczowe chronią organizm przed endotoksynami. Regularne stosowanie preparatu przekłada się także na kondycję włosów i skóry. Zyskują one jedwabistość i gładkość, znacznie poprawiając prezencję Twojego pupila.


Olej EFORION to niezbędne uzupełnienie codziennego żywienia, także zwierząt w okresie ciąży i laktacji. Wygodna butelka z dozownikiem ułatwia dawkowanie preparatu, a możliwość wymieszania go z karmą sprawia, że na pewno cała porcja zostanie przyjęta. Suplement ten to dokładnie to, czego potrzebuje Twój domowy przyjaciel.