Sklep Aptus

Aptus to linia fińskich suplementów i preparatów weterynaryjnych dla psów i kotów dostępnych w gabinetach weterynaryjnych i sklepach zoologicznych

Apto Flex 500ml

APTUS® APTO-FLEX

Stawy i aparat ruchu

Preparat w postaci smakowitego syropu o działaniu chondroprotekcyjnym.

Produkt dla:
Forma:
plyn_olej_spoton_20 syrop - 500ml

Zdrowy pies to szczęśliwy pies. Jeśli zależy Ci na szczęściu swojego podopiecznego i jest on Twoim największym przyjacielem, podaruj mu to, co dla niego najlepsze. APTO-FLEX 200ml i 500ml to syrop o działaniu chondroprotekcyjnym dla psów i kotów. Chroni stawy i zapobiega powstawaniu wolnych rodników. Jest polecany profilaktycznie, a także w okresach leczenia i rekonwalescencji zwierzaka.

Dla bardziej wymagających osób, które chcą zapewnić psu lub kotu kompleksową ochronę polecamy syrop APTO-FLEX z żurawiną, który oprócz ochrony stawów, gwarantuje również działanie przeciwgrzybicze, przeciwutleniające i przeciwbakteryjne. Żurawina korzystnie wpływa na funkcjonowanie mózgu, żołądka, jelit i układu moczowego; zapobiega powstawaniu nowotworów, a także zmniejsza potrzebę użycia antybiotyków i powstawanie lekooporności.

APTO-FLEX dostępny jest w formie syropu z dołączonym specjalnym dozownikiem pomagającym w dawkowaniu i podawaniu doustnym. Postać płynna ułatwia przyjmowanie, a specjalnie dobrany smak sprawia, że syrop jest apetyczny dla psów i kotów.