Sklep Aptus

Aptus to linia fińskich suplementów i preparatów weterynaryjnych dla psów i kotów dostępnych w gabinetach weterynaryjnych i sklepach zoologicznych

aptus derma gel

APTUS® DERMA CARE MOISTURIZING GEL

Skóra, włosy, pazury

Żel nawilżający i wzmacniający naturalną barierę ochronną skóry dla psów i kotów.

Produkt dla:
Forma:
pasta_gel_20 gel - 100ml

Skóra i sierść to wizytówka Twojego pupila, warto więc o nią dbać przy użyciu najlepszych kosmetyków. Jednym z nich jest żel z linii DERMA opracowanej przez APTUS®. Ten wyjątkowy kosmetyk posiada bardzo delikatną formułę, dzięki czemu może być stosowany u psów i kotów ze skórą wrażliwą. To najlepsze, co możesz zaproponować swojemu futrzanemu przyjacielowi.


Żel z linii DERMA przeznaczony jest do stosowania miejscowego na suchą i podrażnioną skórę. Dzięki swojej formule nawilża ją i zapobiega dyskomfortowi spowodowanemu swędzeniem, czy pieczeniem podrażnionego miejsca. Jednocześnie substancje zawarte w preparacie hamują rozwój drobnoustrojów i wzmacniają barierę ochronną skóry, przywracając jej zdrowy wygląd i niwelując zaczerwienienia. Preparat szybko przynosi ulgę zwierzęciu, dzięki czemu staje się ono spokojniejsze i bardziej radosne.


Żel DERMA zamknięty jest w wygodnej 100 ml tubce z aplikatorem, co znacznie ułatwia stosowanie preparatu. Żel najlepiej stosować z innymi kosmetykami przeznaczonymi do skóry wrażliwej z serii DERMA.