Sklep Aptus

Aptus to linia fińskich suplementów i preparatów weterynaryjnych dla psów i kotów dostępnych w gabinetach weterynaryjnych i sklepach zoologicznych

ATTAPECTIN

APTUS® ATTAPECTIN

Żołądek i trawienie

Tabletki przeciwbiegunkowe do wiązania toksyn i produktów fermentacji.

Produkt dla:
Forma:
tabletki_kapsulki_20 tabletki - 21g

Każde zwierzę domowe wcześniej czy później dopadną problemy trawienne połączone z biegunką, dlatego też warto już teraz zaopatrzyć się w tabletki APTUS® ATTAPECTIN. Produkt przeznaczony jest do doraźnego stosowania w przypadku przejściowych dolegliwości układu pokarmowego u psów i kotów. Ten odpowiednio zbilansowany środek szybko przyniesie poprawę i pozwoli domowemu pupilowi nabrać ochoty na dalszą zabawę.


Skład ATTAPECTIN opiera się przede wszystkim na glince kaolinowej i pektynie, które aktywnie wiążą toksyny bakteryjne i inne produkty fermentacji oraz ułatwiają ich wydalanie. Jednocześnie chronią podatne na podrażnienia ściany przewodu pokarmowego. Te tabletki to niezastąpione wsparcie w przypadku przejściowej biegunki różnego pochodzenia.


ATTAPECTIN dostępny jest w formie niedużych, łatwych w dawkowaniu tabletek, które zwierzak może z łatwością połknąć. Opakowanie liczące 30 sztuk wystarczy na cały okres kuracji nawet dużego psa. Środek ten warto mieć zawsze pod ręką, by szybko i skutecznie ulżyć swojemu domowemu pieszczochowi w problemach trawiennych.