Sklep Aptus

Aptus to linia fińskich suplementów i preparatów weterynaryjnych dla psów i kotów dostępnych w gabinetach weterynaryjnych i sklepach zoologicznych

APTOBALANCE

APTUS® APTOBALANCE PET

Żołądek i trawienie

Synbiotyk w formie mikroenkapsulownego proszku, do przywracania równowagi mikroflory przewodu pokarm...

Produkt dla:
Forma:
proszek_20 proszek - 140g

Szczęście Twojego zwierzaka zaczyna się od zdrowego brzucha, dlatego w przypadku problemów z trawieniem musisz szybko reagować. APTOBALANCE PET zdecydowanie Ci to ułatwi. To specjalnie opracowany synbiotyk zalecany dla psów i kotów borykających się z biegunką, zaburzeniami układu pokarmowego oraz podczas antybiotykoterapii i w stanach obniżenia odporności.


APTOBALANCE PET zawiera bakterie kwasu mlekowego (Enterococcus faecium SF68 NCIMB 10415), które skutecznie kolonizują jelita. Natomiast, aby umożliwić ich namnażanie, produkt wzbogacono o pektynę, celulozę i sproszkowane algi będące dla nich źródłem składników odżywczych. Stosowanie tego produktu szybko przyniesie poprawę i przywróci prawidłową mikroflorę, jednocześnie chroniąc wrażliwą śluzówkę jelit.


APTOBALANCE PET dostępny jest w formie proszku w opakowaniu 140 gramowym, co gwarantuje łatwe dawkowanie i podawanie go zwierzętom. Zwłaszcza, że można go wymieszać z karmą, dzięki czemu nawet bardzo wrażliwe na leki czworonogi przyjmą go bez mrugnięcia oka. Środek ten to najlepsze, co możesz zaproponować swojemu pupilowi, by szybko i bez problemu wrócił do zdrowia po problemach trawiennych.