Sklep Aptus

Aptus to linia fińskich suplementów i preparatów weterynaryjnych dla psów i kotów dostępnych w gabinetach weterynaryjnych i sklepach zoologicznych

NUTRISAL

APTUS® NUTRISAL

Żołądek i trawienie

Proszek do sporządzania izotonicznego napoju energetyczno- elektrolitowego.

Produkt dla:
Forma:
proszek_20 proszek (saszetki) - 10 x 25g

Odwodnienie jest poważnym zagrożeniem każdego zwierzaka domowego borykającego się z problemami ze strony układu pokarmowego połączonymi z biegunką lub wymiotami. Warto więc wyposażyć się w specjalny proszek przeznaczony do przyrządzania roztworu izotonicznego, który można podać psu lub kotu w ramach uzupełnienia elektrolitów.


NUTRISAL opracowany przez APTUS® posiada idealnie zbilansowany skład, dzięki czemu działa szybko i skutecznie. Zawartość najważniejszych pierwiastków takich jak sód, potas czy chlor, wzmocnionych korzystnym działaniem glukozy i maltodekstryny, w krótkim czasie przywraca równowagę elektrolitów oraz zwiększa absorpcję sodu i wody.


Środek weterynaryjny NUTRISAL dedykowany jest głównie psom i kotom z zaburzeniami gospodarki wodno-elektrolitowej. Można go stosować także w okresie upałów, czy podczas podróży samochodem. Wygodna forma saszetek z porcją 25 gram proszku w każdej, pozwala na łatwe przygotowanie 1 litra roztworu niezależnie od miejsca, czy czasu. Co więcej, produkt można także wymieszać z karmą.


NUTRISAL to najlepszy sposób na przyniesienie ulgi swojemu czteronożnemu domownikowi.