Sklep Aptus

Aptus to linia fińskich suplementów i preparatów weterynaryjnych dla psów i kotów dostępnych w gabinetach weterynaryjnych i sklepach zoologicznych

APTOBALANCE PASTA

APTUS® APTOBALANCE

Żołądek i trawienie

Unikalna kompozycja składników o właściwościach przeciwbiegunkowych z synbiotykiem.

Produkt dla:
Forma:
pasta_gel_20 pasta - 15ml

Problemy z trawieniem zabierają Tobie i Twojemu psu radość życia? Razem z APTOBALANCE w formie pasty możesz szybko temu zapobiec. To specjalistyczny produkt pomocny w problemach z biegunką różnego pochodzenia. Jego stosowanie gwarantuje szybką poprawę.


APTOBALANCE zostało opracowane przez APTUS®. W skład preparatu wchodzi specyficzny szczep bakterii – Enterococcus faecium SF 68 (NCIMB 10415) oraz pektyny i ekstrakt z alg brunatnych stanowiące dla niego źródło substancji odżywczych. Dzięki ich obecności bakterie namnażają się w prawidłowy sposób, kolonizując jelito cienkie, jednocześnie stwarzając wrogie środowisko dla patogenów.


Pasta APTOBALANCE przeznaczona jest dla psów. Jej forma gwarantuje łatwość aplikacji, a konsystencja sprawia, że można ją podać bezpośrednio do pyska. Ponadto, wydajna tubka o pojemności 15 ml z dozownikiem ułatwia precyzyjne i wygodne dawkowanie.

APTOBALANCE to dokładnie to, czego potrzebujesz, by przywrócić swojego pupila do formy w szybki i łatwy sposób.