Sklep Aptus

Aptus to linia fińskich suplementów i preparatów weterynaryjnych dla psów i kotów dostępnych w gabinetach weterynaryjnych i sklepach zoologicznych

RECONVALESCENT DOG

APTUS® RECONVALESCENT DOG

Żołądek i trawienie

Superskoncentrowana (724 kcal/ 100 g)pasta do żywienia psów w sytuacjach krytycznych i przy zaburzen...

Produkt dla:
Forma:
pasta_gel_20 pasta - 100g

Jeśli chcesz, by Twój pies szybko wrócił do zdrowia po przebytej chorobie lub zabiegu podawaj mu specjalną wysokokaloryczną pastę RECONVALESCENT DOG, która szybko uzupełni niedobory witamin i minerałów oraz przyśpieszy proces regeneracji. To niezrównany produkt, niezbędny w żywieniu pupili z zaburzeniami pobierania pokarmu i niechęcią do jedzenia.


RECONVALESCENT DOG został opracowany w odpowiedzi na potrzeby psów w okresie rekonwalescencji, przewlekle chorych i leczonych onkologicznie. Dlatego też w jego skład wchodzą specjalnie wyselekcjonowane tłuszcze oraz związki odpowiedzialne za prawidłowy rozwój i działanie układów wewnętrznych. Całość wzmocniono także witaminą C i B6 oraz selenem i magnezem. To połączenie zdecydowanie szybko postawi na nogi Twojego czworonożnego przyjaciela.


W 100 gramach pasty RECONVALESCENT DOG znajduje się 724 kcal. Wygodna forma ułatwia dawkowanie i przyjmowanie jej nawet przez psy z dużym jadłowstrętem i z problemem z przełykaniem. Można ją aplikować bezpośrednio do pyska lub też wymieszać z karmą. Niewątpliwie jest to najlepsze uzupełnienie diety każdego zwierzaka wracającego do formy.