Sklep Aptus

Aptus to linia fińskich suplementów i preparatów weterynaryjnych dla psów i kotów dostępnych w gabinetach weterynaryjnych i sklepach zoologicznych

BIORION

APTUS® BIORION

Skóra, włosy, pazury

Preparat wspomagający prawidłowy stan skóry oraz wzrost sierści i pazurów, bogaty w metioninę i biot...

Produkt dla:
Forma:
tabletki_kapsulki_20 tabletki - 14g

Jeśli zdrowie Twojego futrzanego przyjaciela jest dla Ciebie najważniejsze to podawaj mu regularnie suplement diety, który wzmocni jego skórę, włosy i pazury. BIORION w formie tabletek sprawi, że nie tylko sierść domowego zwierzaka nabierze blasku i stanie się mocniejsza, ale także poprawi się jego samopoczucie.


BIORION to preparat przeznaczony dla psów i kotów, zwłaszcza tych wykazujących niedobory biotyny, a więc z suchymi, matowymi włosami, które mają tendencję do wypadania oraz łamliwymi pazurami. Suplement bowiem, dzięki wysokiej zawartości tego składnika, szybko uzupełni braki i poprawi ogólną kondycję sierści zwierzaka. Uzupełniono go także o metioninę, która sprawia, że produkt działa tak skutecznie. Produkt przeznaczony zarówno do stosowania długoterminowego, jak i w formie kuracji uzupełniającej niedobory. Można go stosować u szczeniąt oraz w okresie ciąży i laktacji.


APTUS® BIORION dostępny jest w wygodnych w aplikacji tabletkach. Przewidziano możliwość podawania ich razem z pokarmem. Można więc mieć pewność, że nawet najbardziej wybredny zwierzak przyjmie je bez najmniejszego problemu.