List od psa seniora

Senior

Drogi człowieku,
Dziękuję za udzielenie mi schronienia i zapewnienie mi codziennej porcji jedzenia. Dziękuję za głaskanie po brzuchu i spacery po lesie, zwłaszcza w te deszczowe dni, kiedy wiem, że tak naprawdę nie chciałeś opuszczać domu. Dziękuję za traktowanie mnie, jak członka rodziny i ustalenie mi jasnych zasad, jak żyć z Tobą pod jednym dachem. 
W miarę starzenia się staję się powolny i słaby, ale moja miłość i lojalność wobec Ciebie nigdy nie były silniejsze. Dziękuję za zrozumienie, że moje szczenięce dni już dawno minęły, że pozwalasz mi spać w Twoim łóżku i chodzić na krótsze spacery, gdy na zewnątrz jest zimno. Jeśli spojrzysz w moje oczy, zobaczysz wdzięczność, jaką odczuwam wobec Ciebie za wszystko, co dla mnie robisz.
senior
Proszę zrozum, że jesteś wszystkim, co mam. Twoja cierpliwość i delikatność oznaczają dla mnie cały świat. Potwierdza to mój merdający ogon i  po moim merdającym ogonie i przyjaznym spojrzeniu. Wiedz, że zawsze będę Cię chronić i nigdy Cię nie zostawię. Jesteś wszystkim co mam. Jesteś całym moim światem.
Dziękuję za przyjaźń, którą znalazłem przy Tobie i za przyjęcie  mnie do domu. Mam nadzieję, że zostaniesz przy mnie, kiedy nadejdzie mój czas, tak jak ja przez te wszystkie lata jestem przy Tobie. Jesteś moim azylem i kiedy jesteś przy mnie, wiem, że wszystko będzie dobrze.
Dziękuję, że pozwoliłeś mi kochać Cię przez czas, który spędziliśmy razem i proszę, wiedz, że zawsze będę z Tobą, nawet jeśli pewnego dnia niebędziesz mógł głaskać mojego futra, ani usłyszeć mojego kroku. Zachowaj mnie w swoim sercu i wiedz, że zawsze jestem Twój.
Z miłością,
Twój Pies Senior

ps. Aptus uwielbia psich seniorów, dlatego przygotował dla nich specjalny kod promocyjny.

Użyj kodu: PIESSENIOR przy zakupie naszych produktów i uzyskaj 15% zniżki.

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi

Wróć do listy Artykułów