x
Sklep

APTUS® ORIPRU

Szampon o własciwościach przeciwświądowych.

Produkt dla:

  • kot
  • pies

Forma:

szampon - 250ml
ORIPRU

APTUS® ORIPRU

Szampon ORIPRU opracowany przez APTUS® to najlepsze uzupełnienie pielęgnacji zwierząt ze zmianami skórnymi. Unikalna formuła sprawia bowiem, że posiada silne właściwości przeciwświądowe i pielęgnujące. Jednocześnie nie podrażnia i nie wysusza skóry. Stosowanie tego preparatu szybko przyniesie ulgę Twojemu czworonożnemu przyjacielowi, a on sam znów będzie mógł bez dyskomfortu bawić się i poznawać świat.


Skuteczność kosmetyku pielęgnacyjnego ORIPRU opiera się na zawartości skrobi o właściwościach przeciwświądowych. Jej działanie uzupełnia alantoina i gliceryna, które przywracają skórę do pierwotnego stanu. Preparat posiada także łagodny środek powierzchniowo czynny, który delikatnie oczyszcza oraz przywraca miękkość i blask włosom. To wszystko sprawia, że to najlepsze rozwiązanie dla Twojego psa lub kota, które szybko poprawi jakość jego życia, niwelując nieprzyjemne swędzenie na skutek zmian chorobowych skóry.


Szampon ORIPRU dostępny jest w wygodnej butelce o pojemności 200 ml ułatwiającej jego dozowanie. Konsystencja sprawia natomiast, że nie spływa podczas kąpieli, znacznie upraszczając mycie zwierzaka.