Sklep Aptus

Aptus to linia fińskich suplementów i preparatów weterynaryjnych dla psów i kotów dostępnych w gabinetach weterynaryjnych i sklepach zoologicznych

ORIBAC

APTUS® ORIBAC

Skóra, włosy, pazury

Szampon o właściwościach przeciwbakteryjnych.

Produkt dla:
Forma:
szampon - 250ml

Twój zwierzak zasługuje na piękny i zdrowy wygląd. Zapewnią mu go regularne kąpiele z wykorzystaniem odpowiednich środków czystości – szampon ORIBAC od APTUS® nadaje się do nich wręcz idealnie! Kosmetyk, dzięki swojemu unikalnemu składowi, jest jednocześnie bardzo delikatny i skuteczny. Szybko okaże się niezastąpiony w codziennej pielęgnacji, także u tych zwierząt, które posiadają bakteryjne choroby skóry.


Szampon ORIBAC wyróżnia się silnymi właściwościami antybakteryjnymi, co zawdzięcza zawartości 1% chlorheksydyny oraz olejków z drzewa herbacianego i rozmarynu. W jego składzie znajdują się także delikatne środki myjące oraz nawilżające, gwarantujące przywrócenie równowagi i odpowiedniego pH. Kosmetyk działa także korzystnie na skórę niwelując podrażnienia i wzmacniając jej barierę lipidową.


Szampon ORIBAC przeznaczony jest do pielęgnacji psów i kotów. Regularne stosownie szybko i w widoczny sposób poprawi kondycję skóry, jednocześnie sprawiając, że włos stanie się bardziej miękki i puszysty, a także łatwiejszy w rozczesywaniu. Ten kosmetyk to najlepszy wybór, jakiego mogłeś dokonać dla swojego futrzaka.