Sklep Aptus

Aptus to linia fińskich suplementów i preparatów weterynaryjnych dla psów i kotów dostępnych w gabinetach weterynaryjnych i sklepach zoologicznych

SENTRX

APTUS® SENTRX GEL

Oko i ucho

Weterynaryjny żel do oczu bogaty w biopolimery.

Produkt dla:
Forma:
plyn_olej_spoton_20 eye gel - 10 x 3ml

Opracowany przez APTUS® żel SENTRX to produkt przeznaczony do stosowania u koni, psów i kotów. Jego bogata w biopolimery formuła sprawia, że szybko przynosi on ulgę i uwalnia od dyskomfortu. Jest to więc najlepszy środek, jaki możesz zaaplikować do oczu swojemu futrzakowi, nawet w przypadkach poważnych uszkodzeń rogówki.


Żel do zakraplania oczu SENTRX opracowany został z dużą starannością. Oprócz biopolimerów specyficznych dla zwierząt, zawiera także glikozaminoglikany, które odpowiednio usieciowane stanowią najlepszą matrycę ułatwiającą migrację i namnażanie się zdrowych komórek. Preparat przyśpiesza gojenie ran, a także zapobiega powstawaniu blizn, wykazuje również działanie nawilżające i może być stosowanych w przypadku tzw. suchego oka. Gęsta formuła preparatu umożliwia łatwą aplikację powodując, że nie wypływa z oka oraz utrzymuje się na nim przez długi czas.


Żel do oczu SENTRX dostępny jest w wygodnym opakowaniu ułatwiającym jego dawkowanie. 10 buteleczek o pojemności 3 ml sprawia, że można go stosować bezpiecznie i bez obaw o zanieczyszczenie preparatu wewnątrz.