Sklep Aptus

Aptus to linia fińskich suplementów i preparatów weterynaryjnych dla psów i kotów dostępnych w gabinetach weterynaryjnych i sklepach zoologicznych

aptus sentrx eye drops package

APTUS® SENTRX EYE DROPS

Oko i ucho

Weterynaryjne krople do oczu bogate w biopolimery.

Produkt dla:
Forma:
plyn_olej_spoton_20 płyn - 4 x 10ml

Opracowane przez APTUS® krople do oczu SENTRX Eye Drops przeznaczone są do stosowania u koni, psów i kotów. Ich bogata w biopolimery formuła sprawia, że szybko przynoszą ulgę i uwalniają oczy od dyskomfortu. Jest to więc najlepszy środek, jaki możesz zaaplikować do oczu swojemu pupilowi.


Krople do oczu SENTRX Eye Drops zostały opracowane z dużą starannością. Oprócz biopolimerów specyficznych dla zwierząt, zawierają także glikozaminoglikany, które odpowiednio usieciowane stanowią najlepszą matrycę ułatwiającą migrację i namnażanie się zdrowych komórek. Preparat wykazuje silne działanie nawilżające i może być stosowanych w przypadku tzw. suchego oka. Gęsta formuła preparatu umożliwia łatwą aplikację powodując, że kropla nie wypływa z oka oraz utrzymuje się na nim przez długi czas.


Krople do oczu SENTRX Eye Drop dostępne są w wygodnym opakowaniu ułatwiającym jego dawkowanie. 4 buteleczki o pojemności 10 ml każda sprawiają, że można je stosować bezpiecznie i bez obaw o zanieczyszczenie preparatu wewnątrz.