Sklep Aptus

Aptus to linia fińskich suplementów i preparatów weterynaryjnych dla psów i kotów dostępnych w gabinetach weterynaryjnych i sklepach zoologicznych

RECONVALESCENT CAT

APTUS® RECONVALESCENT CAT

Żołądek i trawienie

Superskoncentrowana (403 kcal/ 60 g)pasta do żywienia kotów w sytuacjach krytycznych i przy zaburzen...

Produkt dla:
Forma:
pasta_gel_20 pasta - 60g

Zaoferuj swojemu kotu najlepszą możliwą opiekę, zwłaszcza w okresie choroby i problemów z apetytem. Pomoże Ci w tym wysoko skoncentrowana pasta RECONVALESCENT CAT o kaloryczności 403 kcal/ 60 g. Jej formuła i skład jest bowiem idealnie dostosowana do potrzeb tych zwierząt. Dzięki niej Twój pupil szybko wróci do zdrowia i znów zacznie cieszyć się swoim kocim życiem bez przeszkód i będzie miał ochotę na zabawę.


RECONVALESCENT CAT bazuje na wysokowartościowych tłuszczach i starannie dobranych kwasach tłuszczowych wzbogaconych witaminami A, E, K oraz witaminami z grupy B. Preparat zawiera także aminokwasy egzogenne – taurynę i argininę odpowiadające za prawidłowy przebieg wielu funkcji fizjologicznych. Ich niedobór w diecie może skutkować pogorszeniem się stanu zdrowia zwierzaka.


Pasta RECONVALESCENT CAT dedykowana jest kotom z jadłowstrętem lub innymi zaburzeniami apetytu utrudniającymi normalne żywienie – zwłaszcza w okresie rekonwalescencji po chorobie lub zabiegach chirurgicznych. Dzięki wygodnej formie jest łatwa do przełknięcia, a wysoka wartość kaloryczna sprawia, że to najlepsze uzupełnienie diety jakie możesz zaproponować swojemu pupilowi w tym trudnym dla niego okresie.